نمایندگی ifm

نمایندگی ifm لاله زار

در حال حاضر اغلب نمایندگی های Ifm در تهران متمرکز هستند. سپهر تامین اسپادانا نمایندگی ifm در لاله زار است و بیش از ۱۰ سال از فعالیت حرفه‌ای آن در زمینه ابزار و تجهیزات صنعتی می‌گذرد. سپهر تامین با در اختیار داشتن نمایندگی Ifm توانسته در راستای تأمین، تجهیز و خدمات پس از فروش قطعات و همچنین در صنعت به عنوان تأمین کننده معتبر مطرح باشد.

محصولات شرکت ifm آلمان

شرکت ifm آلمان سازنده انواع سنسور های سیالات شامل سنسور های فشار از رنج اندازه گیری 1- الی 600 بار با خروجی های متنوع آنالوگ و دیجیتال ، انواع سنسورهای فلو ، نمایشگرهای دور ، سنسورهای دما ، سنسور ارتعاش سنج و شبکه های کنترلی Asi و CAN Open ، دارای استاندارد ATEX و پروتکل HART و رنج کامل پراکسیمیتی ها شامل خازنی و مغناطیسی ، القایی،سنسور ها و سیستم های نوری ، انواع انکودر های صنعتی ، پرده های نور می باشد.

نمایندگی ifm
نمایندگی ifm

مزایای جذاب محصولات ifm

1. کیفیت بالا: محصولات ifm دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. این محصولات از قطعات و مواد اولیه با کیفیت ساخته شده اند و دارای طول عمر بسیار بالایی می باشند.

2. ایمنی بالا: محصولات ifm طراحی شده اند تا ایمنی را در سیستم ها و فرآیندهای مختلف صنعتی ارتقا دهند. این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که خطرات احتمالی را به حداقل برسانند.

3. قابلیت اطمینان بالا: محصولات ifm قابلیت اطمینان بسیار بالایی دارند و احتمال خرابی و عیب در آنها بسیار پایین است. این محصولات معمولاً سال ها بدون مشکل در سیستم ها مشغول به کار هستند.

4. راحتی نصب و راه اندازی: محصولات ifm به گونه ای طراحی شده اند که نصب و راه اندازی آنها بسیار ساده و راحت می باشد. این ویژگی موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها می گردد.

5. پشتیبانی فنی: شرکت سپهر تامین اسپادانا پشتیبانی فنی عالی از محصولات خود ارائه می دهد. مشتریان می توانند هر زمان با مراجعه به این شرکت پشتیبانی فنی دریافت نمایند.