نمایندگی رسمی ifm

نمایندگی ifm آلمان

ifm در سال 1969 در آلمان تاسیس شد. از آن زمان این شرکت به رشد مداوم دست یافته است و در حال حاضر در تمام کشور های بزرگ جهان از جمله ایران مستقر است. بیش از 8100 کارمند اختصاصی به توسعه ، تولید و توزیع محصولات به 161000 مشتری در حوزه اتوماسیون صنعتی می پردازند. تمام تلاش ifm روی خدمات به مشتری و کیفیت محصول متمرکز شده است. شرکت ifm در ضمینه تولید تجهیزات ابزار دقیق فعالیت می کند. از رایج ترین آن ها می توان به انواع سنسور های فشار ، دما ، ویبره ، نوری ، فاصله ، سطح ، انواع کابل و کانکتور و … اشاره کرد.

نماینده فروش ifm در لاله‌زار

شرکت سپهر تامین اسپادانا به عنوان یک نمایندگی رسمی ifm در تهران فعالیت می‌کند.

چرا ifm؟

امروزه ifm یکی از معتبرترین و بروزترین کمپانی ها در زمینه تولید تجهیزات ابزار دقیق در سطح جهانی می باشد. این کمپانی با توجه به تنوع و کیفیت بالای ifm های خود توانایی پوشش نیاز های صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی ، فولاد و ریخته گری ، خودرو سازی ، رباتیک ، آب و فاضلاب ، لجستیک ، معدن و باتری سازی را دارد.

نمایندگی رسمی ifm
نمایندگی رسمی ifm

سپهر تامین اسپادانا نمایندگی ifm و معتبرترین مرکز فروشifm

محصولات شرکت ifm آلمان

نمایندگی ifm : شرکت سپهر تامین معتبرترین و با سابقه ترین نمایندگی ifm در ایران.

بهتر است در ابتدا یک توضیح کلی در مورد سنسور ارائه کنیم. حسگر یا همان سنسور المان حس کننده ای می باشد که کمیت های مختلف فیزیکی از جمله حرارت، فشار، دما،رطوبت و … را به کمیت های الکتریکی پیوسته یا غیرپیوسته مبدل می گرداند.

واضح تر بگوییم وسيله ای الكتريكی می باشد كه تغييرات مختلف را می سنجد و آن را به سيگنال الكتريكی تبديل می کند.

حسگرها در انواع وسیله ها قابل تعبیه هستند البته این موضوع که آن وسیله تا چه اندازه ارزشمند باشد فاکتور تعیین این موضوع است که روی آن سنسور نصب گردد یا نصب نشود.